English

Kuchyně na DOTEKu

Farská kuchyně DOTEK má skvělou reputaci a svou bohatou nabídkou dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Základem farského jídelníčku jsou kvalitní suroviny českého a lokálního původu, bioprodukty, produkty fair trade a sezónní ovoce, zelenina a bylinky i z vlastní zahrady. Tedy také zde, v naší farské kuchyni, rezonuje odkaz udržitelnosti a ekologicky šetrného turismu. Snažíme se vařit co nejlépe pro naše zákazníky a co nejšetrněji pro naší planetu.

Mnoho našich dodavatelů jsou místní farmáři a pro receptury nechodíme daleko. Ve farském jídelníčku naleznete mnoho krkonošských specialit, často i těch pozapomenutých.

Každý den připravuje farská kuchyně masové i vegetariánské speciality. Jsme schopni splnit náročné požadavky na nejrůznější typy diet, dle individuální domluvy se zákazníkem.  

Kromě denního menu též nabízíme catering pro různé akce našich zákazníků. Naší kuchaři mají letité zkušenosti s přípravou klasických i originálních rautů, netradičních občerstvení pro firemní jednání, svatebních a slavnostních tabulí a jedinečné občerstvení pro veřejné akce. Zákazníci se mohou spolehnout na profesionální servis a maximální vstřícnost k soukromým přáním a představám.

Víme, že láska prochází žaludkem a tak věříme, že si toto místo zamilujete nejen díky jeho kráse a historii, ale také díky smyslovému zážitku z naší farské kuchyně.