English

Rauty a oslavy

V Domě obnovy tradic, ekologie a kultury pro vás rádi připravíme netradiční a zajímavou svatbu, raut, firemní seminář nebo milé setkání s přáteli.

V  DOTEKu na vás dýchne genius loci bývalé hornomaršovské fary. Gastronomický zážitek umocní interiéry barokní stavby. Raut v biskupském nebo seminárním sále má své neopakovatelné kouzlo.

Děti se nemusí nudit společně s dospělými účastníky. Máme pro ně připraveno sklepní loutkové divadélko,  interaktivní expozici Jak žít a přežít v přírodě, nabídku tematických stezek a questů (hledaček) v našem Infokoloniále, zahradu s herními prvky a malé venkovní dětské hřiště

Pokrmy jsou ochuceny a zdobeny bylinkami z farské bylinkové zahrádky a na stole může vonět kytice lučního kvítí ze zahradní louky. Jídlo připravíme podle vašich požadavků a představ. Máme spoustu zkušeností i s netradičními formami stravování jako je např.– vegetariánské, veganské, ale i RAW pokrmy. Při přípravě nepoužíváme palmový olej a výrobky z něho, stejně jako chemická dochucovadla a konzervanty.

 Při výběru surovin k pohoštění dáváme přednost místním a regionálním dodavatelům. Naším dodavatelem masa je ekofarma Bošina z Vernéřovic na Broumovsku, řeznictví pana Novotného z Horního Maršova nebo firma Anguso Trutnov, jejíž vyzrálé hovězí maso je ozdobou našich gastronomických akcí. Důležitými spolupracovníky jsou také firmy PROBIO a Sonnentor, od nichž odebíráme některé druhy mouky, luštěniny a čaje. Z nápojů upřednostňujeme Lažanský mošt, pivo Krakonoš, moravská vína, medovinu  od včel z naší zahrady, které zde chová místní včelař pan Vlach.

Ceník rautů a akcí na DOTEKu

Ceny akcí se liší dle individuálních požadavků. Prosíme pro bližší informace se obraťte na paní  Martinu James, tel. 608 663 960, e-mail: martina.james@ekologickavychova.cz