English

Svatby

 

Rádi pro vás připravíme netradiční a zajímavou svatbu, kterou vám „ušijeme na míru“. Můžeme nabídnout verzi pro venkovní prostory (do 200 osob)  a pro vnitřní prostory  (do 70 osob). Obřad můžete mít v historickém interiéru, v nedalekém renesančním kostele (asi 100m od DOTEKu), na louce s výhledem na panorama Krkonoš, v zahradě domu či v zahradním divadle.

V  Domě obnovy tradic, ekologie a kultury na vás zapůsobí  silný genius loci. Gastronomický zážitek umocní interiéry barokní stavby. Raut v biskupském nebo seminárním sále či ve farské zahradě má své neopakovatelné kouzlo. Děti se nemusí nudit společně s dospělými účastníky. Máme pro ně připraveno sklepní loutkové divadélko,  interaktivní expozici Jak žít a přežít v přírodě, nabídku tematických stezek a questů (hledaček) v našem Infokoloniále, zahradu s herními prvky a malé venkovní dětské hřiště . Po předchozí dohodě můžeme nabídnout i program pro děti vedený zkušeným lektorem.

Pokud jde o svatební hostinu, pokrmy jsou ochuceny a zdobeny bylinkami z farské bylinkové zahrádky a na stole může vonět kytice lučního kvítí ze zahradní louky. Jídlo připravíme podle vašich požadavků a představ. Máme spoustu zkušeností i s netradičními formami stravování jako je např. vegetariánské, veganské, ale i RAW pokrmy. Při přípravě nepoužíváme palmový olej a výrobky z něho, stejně jako chemická dochucovadla a konzervanty.

Při výběru surovin k pohoštění dáváme přednost místním a regionálním dodavatelům. Naším dodavatelem masa je ekofarma Bošina z Vernéřovic na Broumovsku, řeznictví pana Novotného z Horního Maršova nebo firma Anguso Trutnov, jejíž vyzrálé hovězí maso je ozdobou našich gastronomických akcí. Důležitými spolupracovníky jsou také firmy PROBIO a Sonnentor, od nichž odebíráme některé druhy mouky, luštěniny a čaje. Z nápojů upřednostňujeme Lažanský mošt, pivo Krakonoš, moravská vína, medovinu z Maršova od včelaře Vlacha, jehož úly jsou poblíž naší zahrady. 

Ceny akcí se liší dle individuálních požadavků. Prosíme pro bližší informace se obraťte na paní Martinu James: tel.č.: +420 608 663 960, email: martina.james@ekologickavychova.cz