English

Ubytování v Domě obnovy tradic, ekologie a kultury

Vyzkoušejte originální ubytování v budově bývalé fary, dnes domu DOTEK (Dům obnovy tradic, ekologie a kultury), která Vám zároveň nabízí nepřeberné množství zážitků, a je ideálním výchozím místem pro výlety po východních Krkonoších.

Zvýšená šindelová střecha domu skrývá pohodlné ubytování pro 25 osob. Je zde 7 pokojů – dva čtyřlůžkové, a po jednom jednolůžkový, třílůžkový, šesti a sedmilůžkový a jeden apartmán. Hliněné omítky hlídají správnou vlhkost vzduchu, jednoduchý dřevěný nábytek ladí s celkovým charakterem ekologicky šetrného domu. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem, malou kuchyňskou linku se základním vybavením, dřezem a varnou konvicí. V pokojích nelze vařit (mimo apartmánu), hosté využívají služeb naší farské kuchyně, kde lze zajistit snídani, polopenzi i plnou penzi (vaříme především z místních a sezonních potravin, a částečně i v biokvalitě) nebo si sami vaří v originální černé kuchyni. V každém pokoji lze zdarma využít připojení k WI-FI.

Farský apartmán má kuchyňskou linku s elektrickou varnou deskou a základním vybavením, rovněž k němu patří vlastní koupelna s toaletou. Původní dřevěné podlahy dodávají dvěma odděleným pokojům nádech historie, stejně jako stará dřevěná manželská postel spolu s ostatním nábytkem. Apartmán je často využíván páry novomanželů a rodinami s dětmi, zároveň se jedná o jediné ubytování v domě, které lze přizpůsobit pro návštěvníky s fyzickým handicapem (po předchozí domluvě).

Dům DOTEK také zajišťuje výukové programy pro školy, semináře pro dospělé, osvětové a kulturní akce pro veřejnost, vzdělávací programy
a prostory pro pořádání firemních i společenských akcí.

Další možnost nenáročného ubytování se nachází v pobytovém středisku SEVER taktéž v Horním Maršově.  K dispozici je část prostor v podkroví základní školy zahrnujících 5 pokojů s cca 30 lůžky. WC a koupelny jsou umístěny na společném patře. Je možné využít zařízenou kuchyňku, klubovnu – výuková místnost s možností využití projektoru, notebooku a interaktivní tabule – a jídelnu.

PODMÍNKY REZERVACE

Výše zálohy splatná předem je 50% z celkové ceny pobytu. Doplatek bude nárokován v den příjezdu, případně druhý den. Částku je možné doplatit kartou.

Při zrušení rezervace nejpozději 4 týdny před nástupem, bude vráceno 50% z uhrazené zálohy, nejpozději 2 týdny před nástupem 25% z uhrazené zálohy, méně než 2 týdny před nástupem je záloha nevratná.

V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění na straně ubytovatele, nevzniká ubytovateli povinnost vrátit poměrnou část zaplacené ceny pobytu.

Ubytování přednostně nabízíme vzdělávacím akcím. V době, kdy se na DOTEKu koná vzdělávací akce, další pronájmy nenabízíme.

Pro objednávku a další informace ubytování: e-mail: rezervace@ekologickavychova.cz, tel.č.: 739 203 205.

Farské apartmá (apartman)

Původní dřevěné podlahy dodávají dvěma odděleným pokojům nádech historie, stejně jako stará dřevěná manželská postel a ostatní historický nábytek. Skládá se ze tří oddělených pokojů. V prvním pokoji se nachází malá kuchyňka, ve které je elektrická varná deska a dřez, v pokoji lze samostatně vařit, . Ve skříňkách najdete základní nádobí, zdarma lze zapůjčit varnou konvici. K apartmánu patří i koupelna s toaletou. Tento apartmán je využíván hlavně páry novomanželů, kteří slaví v domě DOTEK svou svatbu, a rodinami s dětmi. Apartmán je jediné ubytování v domě DOTEK vhodné pro návštěvníky s fyzickým hendikepem, vozíčkáři se do 1. patra dostanou schodolezem a i koupelna je uzpůsobena jejich potřebám.

FOTOGALERIE
Farské apartmá (apartman)

Černý pokoj (black room)

Jedná se o celodřevěný jednolůžkový pokoj v podkroví DOTEKu s vlastním sociálním zařízením. Barva není tak tmavá, jak by napovídal název. 

Černý pokoj (black room)

Žlutý pokoj (yellow room)

Jedná se o celodřevěný třílůžkový pokoj v podkroví DOTEKu s vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně. Pokoj je laděn do jasně žluté barvy.  Možnost jedné přistýlky v podkroví, kam se leze po žebříku (cca 2m).

Žlutý pokoj (yellow room)

Červený pokoj (red room)

Jedná se o celodřevěný šestilůžkový pokoj v podkroví DOTEKu s vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně. Barva je tlumeně červená.

Červený pokoj (red room)

Zelený pokoj (green room)

Jedná se o celodřevěný sedmilůžkový pokoj v podkroví DOTEKu s vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně. V předpokojí je malá předsíňka s věšáky a botníkem. Vybavení pokoje je ve světlezelené barvě. Možnost jedné přistýlky v podkroví, kam se leze po žebříku (cca 2m)

 

Zelený pokoj (green room)

Modrý pokoj (blue suite)

Jedná se o dva celodřevěné  čtyřlůžkové pokoje v podkroví DOTEKu se společnou předsíní s malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně a se společným sociálním zařízením.Vchod do předsíně je společný, vchody do pokojů jsou zvlášť a samostatně uzamykatelné. Inventář je laděn do jasně modré barvy

Modrý pokoj (blue suite)

ceník

ubytování dospělá osoba při pobytu pouze na jednu noc
550 Kč / osoba / noc
ubytování dospělá osoba
450 Kč / osoba / noc
rekreační poplatek obci (pro osoby ve věku 18-70 let)
20 Kč / osoba / noc
ubytování dítě 3-9 (včetně) let při pobytu pouze na jednu noc
380 Kč / dítě / noc
ubytování dítě 3-9 (včetně) let
320 Kč / dítě / noc
zapůjčení dětské postýlky
100 Kč (jednorázový poplatek)
ubytování ve Farském apartmá při pobytu pouze na jednu noc
2200 Kč / apartmá / noc
ubytování ve Farském apartmá
1800 Kč / apartmán / noc
plná penze
320 Kč / osoba
snídaně
100 Kč / osoba
polopenze
200 Kč / osoba
oběd
120 Kč / osoba
večeře
100 Kč / osoba
pes či další domácí zvířata
100 Kč / noc

vánoční ceník (cca 23.12. - 2.1.)

ubytování dospělá osoba při pobytu na jednu noc
780 Kč / osoba / noc
ubytování dospělá osoba
680 Kč / osoba / noc
ubytování dítě 3-9 (včetně) let při pobytu pouze na jednu noc
500 Kč / dítě / noc
ubytování dítě 3-9 (včetně) let
400 Kč / dítě / noc
ubytování ve Farském apartmá při pobytu na jednu noc
3120 Kč / apartmá / noc
ubytování ve Farském apartmá
2720 Kč / apartmá / noc
pronájem podkroví (25 lůžek) na DOTEKu od cca 23.12. do 2.1. (min. délka pronájmu je 5 nocí)
13500 Kč / podkroví / noc