BLOG

22.dubna 2020

OSLAVTE S DOTEKEM PRVNÍ DIGITÁLNÍ DEN ZEMĚ

 

Padesátý Den Země je tu. Začínají oslavy největšího sekulárního svátku Planety, kterého se účastní více než miliarda lidí z více než 193 států celého Světa. Z důvodů všem dobře známých se organizátoři akce přesouvají na internet. Den Země bude poprvé v historii digitální.

 

Na internetových stránkách http://www.earthday.org/earth-day-live/ můžete vyhledávat, registrovat nebo sdílet jednotlivé digitální akce a přispívat do diskuzí. Ústředním tématem letošního ročníku je klimatická krize, nedostatek vláhy, vody a sucho.

V minulých letech jste na maršovských oslavách Dne Země rádi kupovali v našem obchůdku chutné preclíky pekaře Rýdla z Lázní Bělohrad i maršovskou medovinu od Radka Vlacha. Máme je pro vás nachystané i letos. Proto neváhejte, nebojte se a nestyďte. I v čase hybridní karantény můžete přijít na Dotek posilnit tělo i ducha těmito a dalšími regionálními výrobky z naší nabídky.

Bylinné sirupy paní Hlouškové podpoří váš imunitní systém!

Přírodní kosmetické výroby mýdlárny Rozmarýnka uspokojí vaše zvýšené nároky na tělesnou hygienu!

Pokud se vám doma povaluje spousta přečtených knížek, vezměte je na DOTEK s sebou. V dobročinném antikvariátu je můžete vyměnit za jiné. Právě k nám dorazila Vražda na faře od Agathy Cristie...

Zboží můžete objednávat na našem e-shopu ZDE

Výdej zboží/výměna knih na adrese Horská 175, DOTEK-Horní Maršov.

od pondělí do tku v čase od 9:00-17:00

Tel č. 739 203 205

SEVEŘANÉ vám přejí pohodovou hybridní karanténu a krásný 50. Den Země