Rauty a oslavy

V domě DOTEK pro Vás rádi připravíme netradiční a zajímavou svatbu, raut, firemní seminář nebo milé setkání s přáteli.

V domě DOTEK na Vás dýchne silná energie (genius loci) bývalé hornomaršovské fary. Gastronomický zážitek umocní interiéry barokní stavby. Raut v biskupském nebo seminárním sále má své neopakovatelné kouzlo. Děti se nemusí nudit společně s dospělými účastníky. Máme pro ně připraveno sklepní loutkové divadýlko, naučné hry a kvízy které jsou vkusně nainstalovány uvnitř budovy a venkovní dětský koutek. 

Pokrmy jsou ochuceny a zdobeny bylinkami z farské bylinkové zahrádky a na stole může vonět kytice lučního kvítí ze zahradní louky. Jídlo připravíme podle vašich požadavků a představ. Máme spoustu zkušeností i s netradičními formami stravování – vegetariánské, veganské ale i RAW pokrmy. Při přípravě pokrmů pro Vás a Vaše hosty nepoužíváme palmový olej a výrobky z něho, stejně jako chemická dochucovadla a konzervanty.

 Při výběru surovin k pohoštění dáváme přednost místním a regionálním dodavatelům. Naším dodavatelem masa je ekofarma Bošina z Vernéřovic na Broumovsku, řeznictví pana Novotného z Horního Maršova nebo firma Anguso jejíž vyzrálé hovězí maso je ozdobou našich gastronomických akcí. Důležitými spolupracovníky jsou také firmy PROBIO a Sonnentor od nichž odebíráme některé druhy mouky, luštěniny a čaje. Z nápojů upřednostňujeme Lažanský mošt, pivo Krakonoš, moravská vína a medovinu z Apicoru se sídlem v nedalekém Rudníku nebo od místního včelaře pana Vlacha.

    

Ceník rautů a akcí na DOTEKu

Ceny akcí se liší dle individuálních požadavků. Prosíme pro bližší informace se obraťte na paní Evu Lučanovou: tel.č.: 739 203 201, email: eva.lucanova@ekologickavychova.cz