Ubytování v bývalé barokní faře

DOTEK je ideálním výchozím místem pro výlety po okolí. Vyzkoušejte originální ubytování v historické budově, která Vám zároveň nabízí nepřeberné množství zážitků.

Pohoda v podkroví

Zvýšená šindelová střecha domu DOTEK skrývá pohodlné ubytování pro 25 osob. Pokoje jsou rozdělené po 1, 3, 5, 7 a 8 postelích. Hliněné omítky hlídají správnou vlhkost vzduchu, jednoduchý dřevěný nábytek ladí s celkovým charakterem ekologicky šetrného domu. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem, malou kuchyňskou linku se základním nádobím, dřezem a varnou konvicí. V pokojích nelze vařit, naši hosté využívají služeb naší lokální kuchyně nebo si sami vaří v originální černé kuchyni, na moderní elektrické varné desce. V každém pokoji lze zdarma využít připojení k wi-fi.

Farský apartmán

Jediný apartmán se nachází v 1. patře domu, v prostorách bývalého bytu místního faráře. Původní dřevěné podlahy dodávají dvěma odděleným pokojům nádech historie, stejně jako stará dřevěná manželská postel a ostatní historický nábytek. Apartmán má malou kuchyňskou linku, ve které je elektrická varná deska a dřez, v pokoji lze samostatně vařit. Ve skříňkách najdete základní nádobí, zdarma lze zapůjčit varnou konvici. K apartmánu patří i koupelna s toaletou. Tento apartmán je využíván hlavně páry novomanželů, kteří slaví v domě DOTEK svou svatbu, a rodinami s dětmi. Apartmán je jediné ubytování v domě DOTEK vhodné pro návštěvníky s fyzickým hendikepem, vozíčkáři se do 1. patra dostanou schodolezem a i koupelna je uzpůsobena jejich potřebám.

Pro objednávku ubytování kontaktuje Věru Holíkovou: email: vera.holikova@ekologickavychova.cz, tel.č.: 739 203 207

Ubytování v bývalé barokní faře

Farské apartmá

 Původní dřevěné podlahy dodávají dvěma odděleným pokojům nádech historie, stejně jako stará dřevěná manželská postel a ostatní historický nábytek. Apartmán má malou kuchyňskou linku, ve které je elektrická varná deska a dřez, v pokoji lze samostatně vařit. Ve skříňkách najdete základní nádobí, zdarma lze zapůjčit varnou konvici. K apartmánu patří i koupelna s toaletou. Tento apartmán je využíván hlavně páry novomanželů, kteří slaví v domě DOTEK svou svatbu, a rodinami s dětmi. Apartmán je jediné ubytování v domě DOTEK vhodné pro návštěvníky s fyzickým hendikepem, vozíčkáři se do 1. patra dostanou schodolezem a i koupelna je uzpůsobena jejich potřebám.

FOTOGALERIE
Farské apartmá

Černý pokoj

Jedná se o celodřevěný jednolůžkový pokoj v podkrový DOTEKu s vlastním sociálním zařízením. Barva není tak tmavá, jak by napovídal název. 

FOTOGALERIE
Černý pokoj

Žlutý pokoj

Jedná se o celodřevěnýtřílůžkový pokoj v podkrový DOTEKu s vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně. Pokoj je laděn do jasně žluté barvy. Je možnost přistýlky úplně v podkroví.

FOTOGALERIE
Žlutý pokoj

Červený pokoj

Jedná se o celodřevěnýpětilůžkový pokoj v podkrový DOTEKu s vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně. Barva je tlumeně červená.

FOTOGALERIE
Červený pokoj

Zelený pokoj

Jedná se o celodřevěný sedmilůžkový pokoj v podkrový DOTEKu s vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně. V předpokojí je malá předsíňka s věšáky a botníkem. Vybavení pokoje je ve světlezelené barvě.

FOTOGALERIE
Zelený pokoj

Modrý pokoj

Jedná se o celodřevěné dva čtyřlůžkové pokoje v podkrový DOTEKu se společným sociálním zařízením, malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně a předsíní. Inventář je laděn do jasně modré barvy.

FOTOGALERIE
Modrý pokoj

Ceník

Podkroví bývalé barokní fary
390 Kč / osoba / noc
Podkroví fara při vícedenním ubytování
300Kč osoba/noc
Farské apartmá
390 Kč / osoba / noc
Farské apartmá při vícedenním ubytování
300Kč osoba/noc
Středisko SEVER
180 Kč / osoba / noc
Podkroví bývalé barokní fary: Vánoce - Silvestr
490 Kč osoba/noc
Farské apartmá: Vánoce- Silvestr
490 Kč osoba/noc
Plná penze
210 Kč den
Snídaně
60 Kč den
Oběd
80 Kč
Večeře
70 Kč den

napište nám