Ubytování v krkonošském baroku

Vedlejší komerční činnost pomáhá pracovníkům neziskové organizace SEVER získávat finanční prostředky na hlavní činnost - výchovu a vzdělávání ekologicky vyspělých a zodpovědných obyvatel naší "Terra Mater". Přispět můžete i vy. Stačí přijet na pobejtku k nám do Krkonoš. Nákupem našich ubytovacích, stravovacích a turistických služeb pomáhate zkvalitňovat životní prostředí, podporovat místní komunitu a vytvářet optimální podmínky pro trvale udržitelný život na planetě Zemi. 

Ve zvýšeném podkroví barokního Domu obnovy tradic, ekologie a kultury se nachází obytná část budovy se šesti pokoji s celkovou kapacitou 25 lůžek, kterou lze pomocí přistýlek zvýšit na 30. Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňskou linkou, sprchovým koutem, WC a moderním dřevěným nábytkem z FSC materiálů. Stěny pokrývá speciální hliněná omítka, která na sebe váže spárovou vlhkost vzduchu. Žádný z pokojů není vybaven televizním přijímačem. Místo rutinní celovečerní televizní zábavy si ubytovaní hosté mohou zahrát loutkové divadlo, číst regionální či enviromentální literaturu, časopis BEDRNÍK nebo rozeznít klavír v Biskupském sále. Ubytovaní hosté mají k dispozici také internetové připojení wi-fi.

Bezbariérový pokoj pro návštěvníky KRNAP s pohybovým handikapem se nachází mimo obytné podkroví. Je vybaven čtyřmi lůžky a dobře prosvětlen velkými okny, které umožňují překrásný výhled na vrcholky krkonošských hor. 

 

 

 

Farské apartmá (apartman)

 

Krkonošské ubytování v historickém stylu. Farské apartmá se skládá ze tří pokojů vybavených dvěma kuchyňskými linkami, starožitným nábytkem a doplňky. Apartmá je možné rozdělit na dva samostatné pokoje s vlastním vchodem, koupelnou a WC. Velká okna obytných pokojů dobře osvětlují interiér a umožňují překrásný výhled do intravelánu obce Horní Maršov i na horské vrcholky.  Farské apartmá je přizpůsobeno potřebám pohybově handikapovaných návštěvníků KRNAP. Jedna z kuchyňských linek elektrickou varnou deskou a umožňuje samostatné vaření nebo ohřev pokrmů.  Ve skříňkách najdete základní nádobí, zdarma lze zapůjčit varnou konvici. Součástí apartmá jsou dvě samostané koupelny a dvě WC. 

počet pokojů:3x

počet lůžek: 4+2

samostatná koupelna: 2x

samostatné WC: 1+1 bezbariérové

 

 

FOTOGALERIE
Farské apartmá (apartman)

Černý pokoj (black room)

Jedná se o celodřevěný jednolůžkový pokoj v podkroví DOTEKu s vlastním sociálním zařízením. Barva není tak tmavá, jak by napovídal název. 

počet pokojů: 1

počet postelí: 1+0

samostatná koupelna a WC: 1x

Černý pokoj (black room)

Žlutý pokoj (yellow room)

Jedná se o celodřevěný odrazit  třílůžkový pokoj v podkroví DOTEKu s vlastním sociálním zařízením. Pokoj je laděn do jasně žluté barvy.

počet pokojů: 1x

počet lůžek: 3+1

samostatná koupelna: 1x

samostatné WC: 1x

 

Žlutý pokoj (yellow room)

Červený pokoj (red room)

Jedná se o celodřevěný šestilůžkový pokoj v podkroví DOTEKu s vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně. Barva je tlumeně červená. V pokoji je palanda.

počet pokojů:1

počet postelí: 6+0

samostatná koupelna a WC: 1x.

Červený pokoj (red room)

Zelený pokoj (green room)

Jedná se o celodřevěný sedmilůžkový pokoj v podkroví DOTEKu s vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně. V předpokojí je malá předsíňka s věšáky a botníkem. Vybavení pokoje je ve světlezelené barvě 

počet pokojů: 2x

počet postelí: 7+2

samostatná sprcha a WC: 1x

Zelený pokoj (green room)

Modrý pokoj (blue suite)

Aquatillium poskytuje ideální zázemí dvěma rodinám, které si rády užívají dovolenou společně. Apartmá je dispozičně členěno na dvě obytné místnosti A/B se zamykatelnými dveřmi, společnou kuchyň, šatnu, sprchu a WC. 

počet pokojů: 3x

počet postelí: 2x4+2

společná sprcha a WC: 1x

Modrý pokoj (blue suite)

ceník

ubytování dospělá osoba při pobytu pouze na jednu noc
390Kč / osoba / noc
ubytování dospělá osoba
300Kč / osoba / noc
rekreační poplatek obci (pro osoby ve věku 18-70 let)
20Kč / osoba / noc
ubytování dítě 3-10 let při pobytu pouze na jednu noc
230Kč / dítě / noc
ubytování dítě 3-10 let
180Kč / dítě / noc
zapůjčení dětské postýlky
80Kč / pobyt
ubytování ve Farském apartmá při pobytu pouze na jednu noc
1560Kč / apartmá / noc
ubytování ve Farském apartmá
1200Kč / apartmán / noc
plná penze
210Kč / osoba
snídaně
60Kč / osoba
oběd
80Kč / osoba
večeře
70Kč / osoba
pes či další domácí zvířata
80Kč / noc

23.12. 2020 - 3.1. 2021

ubytování dospělá osoba při pobytu na jednu noc
620Kč / osoba / noc
ubytování dospělá osoba
490Kč / osoba / noc
ubytování dítě 3-10 let při pobytu pouze na jednu noc
390Kč / dítě / noc
ubytování dítě 3-10 let
300Kč / dítě / noc
ubytování ve Farském apartmá
1960Kč / apartmá / noc
pronájem podkroví (25 lůžek) na DOTEKu od 23.12. 2020 do 3.1. 2021 (min. délka pronájmu je 5 nocí)
9500Kč / podkroví / noc